Twee dagen Hartstocht in Roosendaal (10-11 juni)

Daarmee is het oorspronkelijk programma geheel gewijzigd. BN DeStem publiceerde woesndag 8 juni de nieuwe opzet.
De website van Hartstocht zelf was woensdagmorgen nog NIET aangepast.
In iedere scène komt een typisch kenmerk van de stad aan bod. Ook alle andere voorstellingen, performances en evenementen tijdens HartsTocht gaan over de grondige veranderingen die de stad ondergaat en de rol van de stadsbewoner hierin.
Locaties: De Kring, maar ook de Markt en de Nieuwe Markt. Hieronder een link naar het programma op de website van Hartstocht.
Openingsdiner
In restaurant De Moriaan aan het Tongerloplein is vrijdag 10 juni vanaf 17.00 uur een openingsdiner.
Wat is de rol van de architect in de ontwikkeling van Roosendaal? Is de architectuur in Roosendaal wel afgestemd op de behoefte van de toekomstige gebruikers?
Ga aan tafel met architecten uit Roosendaal en theatermakers van HZT en praat mee over het thema stad en architectuur. Gastsprekers zijn hier: Nic J.G. van Zon (Zone Zuid architecten), architecten Joost Konings, Stan Aarts (MKA Architecten), Wethouder Hans Verbraak (Binnenstad + cultuur), Paul de Vries (omgevingspsycholoog), Kees Jongmans (waarn. Weth. Cultuur), Vic Wendel (gepensioneerd architect/eigenaar bij Sturmarch.), Guido van Zon (architect).
08-06-2011: Hartstocht schrapt de zonbdag (BN DeStem)
>> Programma Hartstocht Roosendaal
>> Uitgebreide info over Hartstocht Roosendaal
>> Ontwerp je eigen stad